Czy warto uczestniczyć w szkoleniach dla Intendentów?

Pytanie na czasie chyba od zawsze 🙂

Kiedy pracujemy i czujemy się „stabilnie” na swoim stanowisku, mało kiedy zastanawiamy się co by się stało i jak wykorzystalibyśmy swoją wiedzę i doświadczenie gdyby nagle trzeba było szukać nowego zajęcia. Czy  WIEDZA którą dysponujemy jest na tyle aktualna, świeża, nowatorska aby móc zaprezentować się z dobrej strony w nowych okolicznościach? Bardzo często bazujemy na wiedzy przekazanej przez poprzedników, którzy pracowali długie lata z przeświadczeniem, że tylko ich wypracowane  rozwiązania są najlepsze i nie warto niczego zmieniać. Bardzo często popadamy  w rutynę, która z czasem zabija nasze zaangażowanie w to co robimy, usypia nasze zmysły i chęci do rozwoju swoich umiejętności.

Praca Intendenta powinna być jednak bardzo twórcza. Co więcej, ciągłe zmiany w przepisach, nowe rozporządzenia i inne wymagania dnia codziennego niejako wymuszają proces dokształcania się  i uzupełniania wiedzy. Niestety nie zawsze tak jest. Rozmowy z  intendentkami bardzo często pokazują, że ich udział w szkoleniach jest bardzo rzadki, a jeśli już zaistnieje  to są to spotkania, które nie wnoszą  niczego nowego.  Często przełożeni kierują się ceną szkolenia a jego merytoryczną stroną, co  w tym wypadku jest bardzo błędne. Niestety środki finansowe przeznaczane na szkolenia nie są zbyt wysokie, a wybory tematyczne również nie zawsze trafne.

Aby zainspirować wszystkie Panie, które chciałyby wziąć udział w ciekawych szkoleniach udostępniajcie proszę informację nt. firm szkoleniowych, które w rozsądnych cenach są w stanie zaproponować tematy, które będą inspiracją do wykonywania zawodu intendenta, jak również w  przejrzysty, jasny i praktyczny sposób będą omawiać i prezentować tematy, z którymi borykają się w codziennej pracy,

Bardzo proszę firmy szkoleniowe o zaprezentowanie swoich ofert, które przeznaczone są dla intendentów z korzyścią dla ich dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

 

W dobie obecnej, pandemicznej rzeczywistości nikt tak naprawdę nie jest pewien swojej przyszłości zatem dbajmy o swój rozwój osobisty.

 

 

„Inwestowanie w wiedzę, zawsze przynosi największe zyski”

                                                                                           Benjamin Franklin